ВЕСНІ ЗОЛОТУ ДОРІЖКУ


«ВЕСНІ ЗОЛОТУ ДОРІЖКУ» Саме так цьогоріч зустрічають весну у ТОЦ The Mall.

З 19 лютого по 8 березня, кожен покупець, який зробить покупку у будь-якому магазині ТОЦ на суму 300 грн., а у продуктовому супермаркеті АТБ на 500 грн. і більше одним чеком, має право зареєструвати чек у продавця або адміністратора ТОЦ і стати учасником розіграшу цінних подарунків від партнерів акції.

ПОДАРУНКИ ВІД ПАРТНЕРІВ:

Головний подарунок – золотий ланцюжок з підвіскою дарує ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРНЕР ювелірний магазин Gemini Gold, який розташований у The Mall на першому поверсі, центральна алея.

СПЕЦІАЛЬНИЙ ПАРТНЕР «Еко таксі 7737» підготував для учасників грошові ваучери на поїздки у своїй службі.

SHIK beauty & accessories підготував мега beauty-бокси.

Магазин жіночого одягу «LALELI» дарує сертифікат зі знижкою -50% при купівлі будь-якої однієї речі у своєму магазині.

iRefit магазин виключно оригінальної техніки Apple для свого переможця готує сертифікат номіналом 1000 грн.

ApplePRO – сервісний центр iOS та Android дарує грошовий сертифікат номіналом 1000 грн.  

«МУДРА СОВА» кав’ярня, організували особливий подарунок: 1 кілограм кави для заварювання у турці, чізкейк до святково столу, мафіни до ранкової кави.

ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ:

Реєстрацію чеків буде закрито 8 березня о 11.30 год.

Розіграш подарунків розпочнеться 8 березня о 12.00 год. та буде проведений у режимі ONLINNE на офіційній сторінці instagram @themall.vn

Визначення переможців буде відбуватись шляхом жеребкування, серед всіх зареєстрованих карток, які будуть додані до прозорої скриньки, ведуча діставатиме «переможні.

УМОВИ ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ:

Під час визначення переможця головного подарунку ЗОЛОТОГО ЛАНЦЮЖКА З ПІДВІСКОЮ, учасник обов’язково має відповісти на телефонний дзвінок.

* Якщо учасник не відповідатиме, ведуча має право лише один раз йому перетелефонувати. Якщо учасник і вдруге не підійме слухавку, обираємо наступного.

* Якщо номер телефону учасника поза зоною досяжності – обираємо наступного.

* При отриманні подарунку учасник обов’язково має пред’явити відривний купон анкети учасника із чеком з магазину, в якому було зроблено покупку та документи, що засвідчують його особу та повнолітність.  

* Номер відривного купону має співпасти із номером заповненої картки, яку було вийнято із прозорої скриньки.

* Переможцям, які стануть власниками інших подарунків, представники адміністрації ТОЦ будуть телефонувати індивідуально, для домовленості про отримання їх подарунків.

ВАЖЛИВО:

* Відривні купони без чеків з магазину будуть не дійсними. Переможець не зможе отримати подарунок якщо не матиме чек із магазину в якому здійснив покупку.

Реєстрація чеків з продуктового супермаркету АТБ та магазину SHIK відбуватиметься на інфо стійці в адмінстратора ТОЦ The Mall.

* Реєстрація чеків з інших магазинів буде відбуватись у їхніх продавців-консультантів.

* Всі чеки мають бути датовані періодом акції.

* Чеки із Нової Пошти участь в акції не приймають.

Адміністрація ТОЦ залишає за собою право вносити зміни та доповнення в організації акції.